WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW

 tel. 324 112 112
 email: kontakt@volvia.pl

plende

Ogólnopolska sieć wypożyczalni samochodów

VOLVIA.pl

zatrudni osobę na stanowisko:

Pracownik Działu Obsługa klienta

Miejsce pracy: Wrocław, Kalisz, Kępno, Legnica; Opole; Leszno;

Oczekiwania:

· Prawo jazdy kat. B, z doświadczeniem,
· Znajomość obsługi komputera /Windows, Office/,
· Student/ka studiów zaocznych,
· Znajomość branży motoryzacyjnej,
· Wiedza z tematyki eksploatowania samochodów,
· Dodatkowym atutem znajomość języka angielskiego,
· Dokładność, rzetelność, dyspozycyjność,
· Zamiłowanie do pracy w ruchu,
· Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne niezbędne
   w pracy wymagającej ciągłego kontaktu z klientem,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/zlecenie
  • Pracę w firmie zajmującej się wynajmem samochodów,
  • Pracę w zespole młodych, energicznych, otwartych ludzi,
  • System premiowy uzależniony od zaangażowania

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres email: praca@volvia.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

VOLVIA.pl

Pracownik działu obsługi klienta – Sprzedawca samochodów

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • sprzedaż samochodów
  • bieżąca obsługa klientów w salonie
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie i aktualizacja baz danych klientów

Wymagania:

  • wykształcenia minimum średnie
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • obsługa komputera
  • dobra organizacja pracy, samodzielność
  • umiejętność budowania relacji z klientem
  • orientacja na klienta
  • zaangażowanie, motywacja i chęć do pracy

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres email: praca@volvia.pl

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem